Mamy 10 lat!

przez Fuda
Odsłony: 296

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci, Partnerzy, Przyjaciele, z radością informujemy, że w listopadzie FUDA obchodzi swoje dziesiąte urodziny.

Jesteśmy dumni i cieszymy się z tego jubileuszu.

Dziękujemy za zaufanie, którym byliśmy obdarzani przez lata, za współpracę – pełną życzliwości i ciekawych doświadczeń ale też za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość dla naszych niedociągnięć.  Na sukces dziesięcioletniej działalności złożyło się wiele czynników. Poza wspomnianym szczęściem do Partnerów, z którymi przyszło nam współpracować, kluczowy był zespół firmy, obecny i pracujący w ubiegłych latach, któremu również dziękujemy  – na przestrzeni lat jego kompetencje, zaangażowanie i kreatywność była zawsze filarem naszej działalności.

Dla Państwa i dla siebie samych postaramy się rozwijać, szukać nowych inspiracji i niezmiennie budować markę solidnego partnera, którym mamy nadzieję jesteśmy i pozostaniemy przez kolejne lata. Wszystkim Klientom, Partnerom, Pracownikom i Przyjaciołom, którzy przyczynili się do tego, że możemy z uśmiechem powiedzieć „to już 10 lat" szczerze dziękujemy! Trzymajcie z nami kciuki za kolejną dekadę ;)

Zespół Fuda